Kontakty

Kontakty

Dyrekcja

Dyrektor

Goshko Oleg

o.goshko@rio-trans.com

{main_title_seo_pl} — Dyrektor

Dyrektor handlowy

Shmakov Ruslan

+ 38 (095) 041 43 88

+ 38 (067) 370 58 50

r.shmakov@rio-trans.com

{main_title_seo_pl} — Dyrektor handlowy

Dział obsługi klienta

Wszyscy menedżerowie logistyki odpowiadają na Twoje zgłoszenia przez całą dobę, a także w weekendy i święta.

KIEROWNIK DZIALU OBSLUGI KLIENTA

Prokopiv Ivan

+ 38 (099) 071 62 26

+ 38 (067) 958 35 35

i.prokopiv@rio-trans.com

{main_title_seo_pl} — KIEROWNIK DZIALU OBSLUGI KLIENTA

Główny menedżer obsługi klienta

Benyk Volodymyr

+ 38 (066) 855 22 02

+ 38 (067) 343 50 23

v.benyk@rio-trans.com

{main_title_seo_pl} — Główny menedżer obsługi klienta

Główny menedżer obsługi klienta

Ivashyn Oleksandr

+ 38 (099) 245 35 00

+ 38 (067) 342 65 25

o.ivashyn@rio-trans.com

{main_title_seo_pl} — Główny menedżer obsługi klienta

Menedżer ds. Obsługi klienta

Skryp Stas

+38 (050) 436 89 22

+38 (067) 344 70 05

s.skryp@rio-trans.com

{main_title_seo_pl} — Menedżer ds. Obsługi klienta

Menedżer ds. Obsługi klienta

Koval Sergij

+38 (050) 436 99 20

+38 (067) 434 40 25

s.koval@rio-trans.com

{main_title_seo_pl} — Menedżer ds. Obsługi klienta

Menedżer ds. Obsługi klienta

Stelcer Andrij

+ 38 (050) 433 78 55

+ 38 (067) 344 76 81

a.stelcer@rio-trans.com

{main_title_seo_pl} — Menedżer ds. Obsługi klienta

Menedżer ds. Obsługi klienta

Tymoshuk Roman

+ 38 (050) 358 99 07

+ 38 (067) 344 73 20

r.tymoshuk@rio-trans.com

{main_title_seo_pl} — Menedżer ds. Obsługi klienta

Dział logistyki

KIEROWNIK DZIALU LOGISTYKI

Prytula Oleksandr

+ 38 (099) 632 42 92

+ 38 (098) 989 75 67

o.prytula@rio-trans.com

{main_title_seo_pl} — KIEROWNIK DZIALU LOGISTYKI

Menedżer działu logistyki

Mycak Nazar

+ 38 (099) 705 37 85

+ 38 (067) 329 78 62

{main_title_seo_pl} — Menedżer działu logistyki

Menedżer działu logistyki

Shpagin Jevgen

+ 38 (099) 065 96 07

+ 38 (068) 795 75 79

{main_title_seo_pl} — Menedżer działu logistyki

Menedżer działu logistyki

Pelehan Volodymyr

+38 (050) 436 88 02

+38 (067) 344 38 22

{main_title_seo_pl} — Menedżer działu logistyki

Menedżer działu logistyki

Psjuk Oleg

+38 (050) 436 99 21

+38 (067) 434 40 39

{main_title_seo_pl} — Menedżer działu logistyki

Menedżer działu logistyki

Gavryliv Vasyl

+ 38 (066) 723 42 64

+ 38 (067) 352 82 54

{main_title_seo_pl} — Menedżer działu logistyki

Menedżer działu logistyki

Nakonechnyj Ivan

+38 (050) 436 99 24

+38 (067) 434 40 24

{main_title_seo_pl} — Menedżer działu logistyki

DZIAL TRANSPORTU

KIEROWNIK DZIALU TRANSPORTU

Matuliak Nazar

+ 38 (050) 358 99 08

+ 38 (067) 344 73 26

n.matuliak@rio-trans.com

{main_title_seo_pl} — KIEROWNIK DZIALU TRANSPORTU

Zespół profesjonalistów

Adres prawny:

  • RIO-TRANS
  • ulica B.Khmelnitskogo 96, m. Kałusz,
    Obwód Iwano-Frankowska, Ukraina, 77300
  • Godziny pracy: od poniedziałku do piątku. 08.00-17.00
    Strefa czasowa: +2 GMT
  • +38 03472 60088
  • info@rio-trans.com

Adres do korespondencji:

  • RIO-TRANS
  • skr. poczt.1496, m. Kałusz,
    Obwód Iwano-Frankowska,
    Ukraina, 77301

Formularz opinii: